Penta Rho is kennispartner van ParnasSys
Met trots laten we weten dat we kennispartner van ParnasSys zijn. Met onze unieke aanpak zijn wij een mooie aanvulling op het aanbod van ParnasSys.
Jan Roelofs, een van de sterkhouders van Penta Rho, wordt onderworpen aan een diepte-interview. Waarbij hij na de eerste vraag het gehele gesprek overneemt.
Op 22 september 2023 nemen wij, zijn collega’s en innige vrinden, afscheid van Jan. Hij wordt dan fulltime boswachter en docent NT2 (Tweedetaalverwerving, Jan is er vol van). Hij stort zich dan op het verfraaien van verfomfaaide krukjes en hij lapt kerstbomen op. Althans, dat denken wij. Het kan ook zijn dat hij gaat wandelen of nog meer werk maakt van zijn Internationale Verhalenmuseum*.
Hoe dan ook, hoogste tijd om Jan het laatste woord te geven, hoogste tijd om zijn verhalen op te tekenen.
Met trots laten we weten dat we kennispartner van ParnasSys zijn. Met onze unieke aanpak zijn wij een mooie aanvulling op het aanbod van ParnasSys.
In een tijd waarin duurzaamheid steeds belangrijker wordt, is het cruciaal om maatschappelijk vastgoed – zoals scholen, sporthallen en gemeentegebouwen – te verduurzamen. Vaak wordt gedacht dat verduurzaming gepaard gaat met hoge kosten en ingrijpende renovaties, maar dat hoeft niet altijd het geval te zijn. Er zijn diverse low-cost, high-impact maatregelen die direct kunnen bijdragen aan een duurzamer gebruik van deze gebouwen. Hier zijn vijf tips die schoolbesturen en gemeenten eenvoudig kunnen implementeren.
Vanaf de start van EtuConsult is er een sterke en prettige samenwerking geweest met Penta Rho. Gezamenlijk werkten beide organisaties aan uiteenlopende projecten in binnen- en buitenland. Deze samenwerking krijgt nu een nieuwe, intensievere vorm.